Ekrany i monitory dotykowe V-SCREENS

V-Screens są nowoczesnymi monitorami dotykowymi, które przeznaczone są głównie do pracy grafikom, osobom zarządzającym agencjami interaktywnymi, marketingowymi oraz SEO. Jest to również świetne rozwiązanie dla specjalistów z zakresu planowania strategii rozwoju firmy. Mimo, że od lat dostępne są w wielu punktach naszego kraju, to prawdziwy wybuch popularności ma obecnie miejsce w sieci. Wyjaśniamy, co warto wiedzieć o V-Screens i dlaczego są tak pomocne w pracy.

Żeby dobrze zrozumieć zalety działania ekranów dotykowych wystarczy zwizualizować sobie salę konferencyjną, w której znajduje się 20 osób. Wszyscy siedzą przy dużym stole i w celu sprawnej komunikacji dzielą się swoimi wizjami i pomysłami na projektorze. Do tego urządzenia może być podłączonych do kilkunastu monitorów dotykowych V-Screens, co znacznie zwiększy efektywność pracy. Obsługa tego rodzaju ekranów wygląda identycznie, jak w przypadku innych urządzeń dotykowych i wiąże się z dużą wygodą, prostotą oraz perfekcyjną precyzją.

Zastosowanie monitorów dotykowych
Możliwości zastosowania tego rodzaju urządzeń jest obecnie niewyobrażalnie dużo, ponieważ tego typu technologie, dzięki niezwykłej funkcjonalności można wykorzystać praktycznie w dowolnej branży. Monitory dotykowe, oprócz szerokiego zastosowania w smartfonach, tabletach i komputerach są też wykorzystywane w punktach informacyjnych, bankomatach oraz biletomatach, jako marketing multimedialny. Urządzenia można zastosować w przemyśle w celu sterowania procesami przemysłowymi, w sprzęcie medycznym, w sprzęcie biurowym, w obsłudze pojazdów oraz w maszynach lotniczych. Firma Videofonika udostępnia technologie dotykowe w standardowej podczerwieni IR (2-40 jednoczesnych pkt. dotyku) oraz ze specjalną pojemnościowością PCAP (10 lub 40 pkt dotyku), które dobierane są zależnie od potrzeb klienta. Monitory interaktywne firmy Videofonika dostępne są w kilku rozmiarach: 24”, 27” dedykowanych dla grafików i sektora medycznego; 43”, 49”, 55” jako najbardziej popularne rozmiary stosowane w rozwiązaniach typu Digital Signage oraz 65″, 75”, 85” dla specjalnych aplikacji.

Zalety ekranów interaktywnych
V-SCREENS wyposażone są w specjalne hartowane szkło z powłoką anti-glare, która chroni monitor przed uszkodzeniami mechanicznymi i jednocześnie sprawia, że palec płynnie porusza się po jego powierzchni, nie pozostawiając po sobie śladu. Kolejną zaletą jest spora oszczędność miejsca, ze względu na brak myszy i klawiatury. Oszczędzamy też czas, ponieważ obsługa aplikacja jest zwyczajnie szybsza. Ekrany dotykowe nie zacinają się więc oszczędzamy też nerwy. V-SCREENS są profesjonalnie zintegrowane z nakładkami dotykowymi V-SKIN. Dzięki zaawansowanym panelom LCD pracują w trzech trybach: 12/7, 16/7, a nawet 24/7 oraz występują w dowolnym rozmiarze dla dowolnego sektora biznesu. Obraz na tego typu ekranach posiada wysoką rozdzielczości UltraHD.

O serwisie

Jeżeli szukasz firmy o ogromnym doświadczeniu, profesjonalnej i godnej zaufania to bardzo dobrze trafiłeś. Opisywane usługi należą do jednej z najepszych firm zajmujących się technologiami multimedialnymi. 

Kontakt

603 658 245

kontakt@dialogok.pl

Galeria