Menu Zamknij

Gdzie warto wynająć pokój w Karpaczu?

Karpacz to karkonoskie miasto, które położone jest u podnóża Śnieżki. Oprócz odpoczynku w górach i narciarstwa, Karpacz gwarantuje wszystkim dużo innych ciekawostek. Do najbardziej znanych należy słynna Świątynia Wang.

Leżący u stóp uroczych Karkonoszy z górującą nad otoczeniem Śnieżką — najwyższym wierzchołkiem w Karpaczu szybko stał się miejscowością wypoczynkową. Jest to również ośrodek sportów zimowych — narciarstwa, saneczkarstwa. Z początkiem XX w. wybudowano tutaj skocznię narciarską Orlinek i tor saneczkowy. Karpacz stanowi ponadto perfekcyjne miejsce startowe dla pieszych wędrówek po Karkonoszach. W kilku punktach miejscowości mają swój początek różne szlaki, które prowadzą turystów niezwykłymi ścieżkami w piękne, urokliwe rejony gór, jednak po takich spacerach przyda nam się wygodne łóżko.

Pensjonat Safir

Obiekt ten znajduje się w Karpaczu i dysponuje restauracją, barem oraz tarasem. W pensjonacie można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu oraz ze sprzętu do grillowania.

Hostel Krokus

Ten obiekt mieści się w odrestaurowanym zabytkowym budynku w Karpaczu, w odległości zaledwie 300 metrów od wejścia do Karkonoskiego Parku Narodowego i 350 metrów od centrum miasta. Hostel zapewnia swoim gościom bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Dom Górski

Obiekt ten położony jest w Karpaczu, nieopodal wyciągu Kolorowa, alpejskiego toru bobslejowego Alpine Coaster i letniego toru saneczkowego Kolorowa. Wyciąg narciarski Biały Jar usytuowany jest w odległości tylko 2,3 km.

Leśny Dwór

Jest to idealny miejsce dla tych, którzy szukają gościnnego pensjonatu lub komfortowego hotelu w Karpaczu. Leśny Dwór spełnia wszystkie oczekiwania. Do dyspozycji gości są 33 pokoje typu Standard, Komfort, Rodzinne. W każdym z nich znajdują się: łóżka oddzielne lub łoże małżeńskie, łazienka, plazmowy telewizor, bezprzewodowe łącze internetowe, szampony i żele do kąpieli oraz suszarka do włosów. Więcej na www.lesnydwor.karpacz.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *