Menu Zamknij

Impreza firmowa w starym dworku? Fantastyczny pomysł

Impreza firmowa ma być wydarzeniem, które zmotywuje pracowników do dalszej pracy, doceni ich zaangażowanie i zintegruje ich między sobą. Z tego względu musi być miłym, przemyślanym i niezapomnianym wydarzeniem.

Zastanawiasz się gdzie taką imprezę warto zorganizować? Mamy dla Ciebie idealną propozycję – stary dworek. Taka impreza będzie miała wiele zalet i na długo zostanie na długo w pamięci pracowników. Jeszcze się zastanawiasz? Przeczytaj poniższy tekst.

Co oferują stare dworki?

Przede wszystkim stare dworki oferują niezapomniany klimat. Stare mury, przedmioty, ciekawe umeblowanie to elementy, które zapadają w pamięci. Dodać do tego dobre jedzenie, świetną muzykę, malowniczą okolicę i sukces gwarantowany. Stare dworki to prestiżowe i klimatyczne miejsca.

Stare dworki znajdują się najczęściej w malowniczych okolicach. Kameralność, cisza, fajne otoczenie, wyjątkowa architektura to ich główne cechy. Nie jesteś przekonany? Uważasz, że będzie to „drętwa” impreza, a pracownicy nie będą zadowoleni? Nic podobnego!

Stare dworki najczęściej są odrestaurowane, na wzór epoki, z której pochodzą. Wiernie oddają jej klimat. A czy nie fajnie, chociaż na jeden dzień byłoby się przenieść w XIX czy XX wiek? Ponadto cisza i bliskość natury pozwalają odpocząć pracownikom od zgiełku aglomeracji i zregenerować siły.

Idealnym rozwiązaniem jest także plenerowa impreza firmowa w ogrodach dworku. Przejażdżki quadami, turnieje sportowe, ognisko, paintball, jazda konna i to wszystko
w klimatycznym miejscu, na tle starego dworku. Po prostu wspaniale. Cóż więcej potrzeba! Dodać do tego należy tylko, że wiele dworków ma specjalne oferty organizacji imprez dla firm.

Bez wątpienia impreza firmowa w starym dworku będzie zaskoczeniem i niespodzianka dla naszych pracowników. Ponadto pozwoli im oderwać się od codzienności i ochłonąć od nadmiaru obowiązków. I zapewne będzie to świetna i niezapominana zabawa, którą pracownicy z chęcią będą chcieli powtórzyć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *