Menu Zamknij

Szukasz idealnego miejsca na konferencję? Polecamy Dworek Arkadia

Organizujesz konferencje w Lublinie albo okolicy? Poszukujesz idealnego miejsca? To już znalazłeś! Idealnym miejscem jest Dworek Arkadia w Piotrowicach. Polecamy i zapraszamy!

Idealne miejsce

Dworek Arkadia zachwyca niepowtarzalnym wnętrzem i nastrojem. Przepiękna posiadłość położona jest w malowniczej okolicy niedaleko od Lublina. Lokal usytuowany jest poza miastem, więc panuje tu cisza, spokój i można odpocząć od zgiełku miasta.

Co oferujemy?

Do dyspozycji mają Państwo dwie piękne sale. Pierwsza z nich to Sala Balowa, który mieści 400 osób. Druga z nich to Sala Kryształowa, w której zmieści się 150 osób. Dworek Arkadia oferuje również doskonałą kuchnię, bazę noclegową i duży parking. Współpracujemy z profesjonalnymi wykonawcami i na życzenie klientów zamawiamy zespoły muzyczne, usługi fotograficzne i specyficzne dekoracje.

Dworek Arkadia oferuje dobre jedzenie, świetną muzykę i malowniczą okolicę. To prestiżowe i klimatyczne miejsce. Cóż więcej potrzeba? Sukces konferencji gwarantowany.

Wyposażenie sali konferencyjnej

Sala konferencyjna jest doskonale wyposażona. W cenie wynajmu oferujemy Państwu projektor multimedialny, ekran Flipchart, nagłośnienie i klimatyzację. Ponadto mają Państwo możliwość korzystania z bezpłatnego parkingu mieszczącego 150 samochodów.

Dodatkowo mogą Państwo wykupić przerwy kawowe, lunch, kolację. Przerwy kawowe dzielące konferencję na części są doskonałym czasem do nawiązywania kontaktów z innymi uczestnikami przy filiżance aromantycznej kawy. Możecie Państwo wybrać atrakcyjne menu spełniające Państwa oczekiwania. Tradycyjne – nie ma problemu. A może francuska przerwa kawowa z croissantami, śniadaniowa z tartinkami lub owocowa ze świeżymi owocami. Oczywiście, wszystko profesjonalnie przygotujemy.

Rabaty

Mamy dla Państwa także atrakcyjne rabaty. Przy wykupie pełnego wyżywienia dostają państwo 20% rabat na wynajem sali. Jeżeli zdecydują się Państwo wykupić pełne wyżywienie i nocleg oferujemy Państwu 30% zniżkę na wynajem sali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *