Menu Zamknij

Unikalny prezent na każdą okazję – wizyta na strzelnicy

Bardzo często chcąc kogoś obdarować prezentem, pragniemy go zaskoczyć. Chcemy, aby nasz podarunek był wyjątkowy, oryginalny. Dlatego w ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się prezenty w formie przeżyć. Lot balonem, przejażdżka quadem, masaż gorącą czekoladą, degustacja wina. Wśród wielu możliwości, jedna zasługuje na szczególną uwagę. Wizyta na strzelnicy to wspaniały pomysł dla każdego, bez względu na płeć, wiek, wykształcenie, zajmowane stanowisko i zainteresowania. Osoby z Krakowa i małopolski mogą wybrać profesjonalny obiekt, który jest odwiedzany tłumnie, nawet przez obcokrajowców. Cracow Shooting Academy to bez wątpienia najlepsza strzelnica w Krakowie.

Nie tylko dla miłośników broni

Jeśli wydaje wam się, że tego rodzaju prezent ucieszy wyłącznie amatorów broni palnej, jesteście w ogromnym błędzie. Oczywiście, miłośnicy strzelectwa będą się tu czuli, jak ryby w wodzie. Tak ogromny wybór różnych modeli broni palnej, od krótkiej, przez długą ,po broń z okresu II wojny światowej z pewnością zrobią na nich wrażenie. Jednak pasją strzelecka można zarazić każdego. Instruktorzy pracujący na strzelnicy Cracow Shooting Academy udowadniają to każdego dnia. Starają się przekazać kursantom podstawową wiedze na temat samej broni, zasad jej użycia i technik strzeleckich, zachowując przy tym wszelkie standardy bezpieczeństwa.

Strzelanie ekscytuje, podnosi poziom adrenaliny, sprawia, że krew zaczyna szybciej krążyć w żyłach. Jednocześnie uczy skupienia i koncentracji na trudnym zadaniu, jakim jest oddanie celnego strzału. Pobyt na strzelnicy dla wielu jest powrotem do czasów dzieciństwa, kiedy na podwórkach co rusz odbywały się zabawy wojnę albo policjantów i złodziei. Strzelanie z prawdziwej broni wyzwala fantastyczne emocje, jedyne w swoim rodzaju.

Taki prezent z pewnością zostanie zapamiętany na bardzo długo. Być może stanie się początkiem zupełnie nowego hobby. Każda okazja jest dobra, aby sprawić komuś tak ogromną frajdę. Wizyta na strzelnicy sprawdzi się zarówno, jako prezent urodzinowy, nietypowy prezent na walentynki, jak i nieco przekorny prezent z okazji Dnia Kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *