Menu Zamknij

Co przyciąga obcokrajowców na strzelnicę Cracow Shooting Academy?

Ogromną część klientów strzelnicy Cracow Shooting Academy stanowią obcokrajowcy. Można tu spotkać zarówno indywidualnych gości zza granicy, jak i całe zorganizowane grupy. Część z nich trafia na Pasternik za pośrednictwem agencji turystycznych, inni przy okazji wizyty w Krakowie poznają nieco bardziej „ekstremalną” stronę tego miasta. Jedno jest pewne. Shooting range in Krakow to obiekt zainteresowania niejednego mieszkańca Europy. Strzelnica doskonale przystosowała się do nowej sytuacji. Przygotowała obcojęzyczne wersje strony internetowej, nawet w tak „egzotycznych” u nas językach, jak norweski czy Szwedzki. Obiekt jest otwarty na zagranicznych gości i doskonale przygotowany do ich przyjęcia. Jednak, co sprawia, że przyjeżdżają oni tutaj tak tłumnie?

Wykwalifikowana kadra

Dobra strzelnica bez wykwalifikowanych instruktorów nie mogłaby istnieć. Prawdziwych fachowców od broni palnej i strzelania na Cracow Shooting Academy nie brakuje. To ludzie, którzy łączą ogromną wiedzę, doświadczenie i umiejętności z prawdziwą strzelecką pasją. Trening pod okiem takich instruktorów przynosi wymierne efekty. Jest również całkowicie bezpieczny. Instruktorzy cały czas czuwają nad bezpieczeństwem swoich kursantów, jak i pozostałych gości strzelnicy.

Szeroki wybór broni

Obcokrajowcy, którzy w swoich krajach często mają ograniczony dostęp do broni, na krakowskiej strzelnicy mogą postrzelać z rozmaitych modeli. Wszystko zależy od wybranego pakietu. W ofercie obiektu znajduje się zarówno broń krótka, jak i długa, a także modele z okresu II wojny światowej. Można tu spełnić swoje marzenie o postrzelaniu z tak kultowych modeli, jak Kalashnikov czy „Pepesza”. Na zagranicznych klientach tak szeroki wybór broni z pewnością jest nie lada gratką.

Atrakcyjne ceny

Klientów zagranicznych z pewnością przyciągają również atrakcyjne ceny pakietów. Strzelanie na krakowskiej strzelnicy może okazać się jeszcze tańsze, gdy goście sami kontaktują się z obiektem i umawiają na wizytę bez żadnych pośredników. Część obcokrajowców korzysta jednak z wygodnej opcji pośrednictwa agenci turystycznej, która nie tylko organizuje dojazd na strzelnicę, ale również zapewnia pilota.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *