Menu Zamknij

Wdrożenia Microsoft 365 w firmach

Postęp technologii i cyfryzacji sprawił, że przedsiębiorcy mają do dyspozycji wiele możliwości, mogą działać prężnie także w internecie. Do wykorzystania jest wiele praktycznych rozwiązań typu aplikacje Microsoft 365 dla firm, z wieloma funkcjami. Za ich pomocą można w dużej mierze ułatwić prowadzenie biznesu, wypełnienie codziennych obowiązków zawodowych. Można liczyć zarówno na uproszczenie wielu działań, jak i na zwiększenie bezpieczeństwa.

Czy Microsoft Office 365 dla firm / Office 365 dla firmy to dobry wybór?

Microsoft 365, czyli dawniej Office 365, jest zestawem wielu praktycznych aplikacji biurowych typu Word i Exel oraz usług w chmurze, skomplikowanych zabezpieczeń. Można kupić dostęp w ramach subskrypcji, rozliczać się każdego miesiąca lub zapłacić odgórnie na cały rok. Im więcej użytkowników, tym wyższe koszty, ale są one relatywnie niskie w porównaniu z szeregiem oferowanych opcji. Każdy może dopasować pakiet do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji, użytkować Microsoft 365 / Office 365 dla firm online lub w trybie hybrydowym. Im większy zakres aplikacji i usług, tym bardziej wzrośnie cena pakietu, dlatego należy najpierw dobrze przeanalizować rzeczywiste potrzeby swojej firmy, jej możliwości, cele do osiągnięcia, oczekiwania.

Możliwe jest nawet testowanie poszczególnych pakietów przez aż 30 dni, co pozwala w pełni poznać wszystkie funkcje i upewnić się, czy wykorzysta się w pełni potencjał drzemiący w danym narzędziu. Wspaniale sprawdza się Microsoft Office dla małych firm, średnich i dużych, jest to uniwersalne narzędzie, sprawdzające się w każdym biznesie, niezależnie od specyfiki prowadzonej działalności. Warto wybrać Microsoft 365, bo dzięki temu uzyskuje się dostęp do wszystkich kluczowych aplikacji, czyli Word, Excel, PowerPoint, Outlook i Teams. Z nimi można wygodnie, szybko i z dowolnego urządzenia mobilnego tworzyć rozmaite dokumenty. Bardzo pomocny jest komunikator tekstowo-wizualny, szczególnie dla pracowników pracujących zdalnie. Z tego powodu licencja Office 365 dla firm staje się niezwykle korzystnym rozwiązaniem.

Dlaczego warto zdecydować się na Microsoft 365 / Office 365 dla firm?

Office 365 dla firm pozwala na pełną synchronizację kalendarza, to samo dotyczy poczty Outlook i aplikacji Microsoft Terms. Stanowi to duże ułatwienie, pozwala zaoszczędzić czas i uniknąć wielu problemów. Ma to ogromne znaczenie przede wszystkim w przypadku planowania spotkań, wszyscy są na bieżąco z każdymi zmianami. Możliwe jest skorzystanie nawet z opcji w postaci asystenta planowania, co stanowi duże udogodnienie, pozwala na wgląd w kalendarze innych użytkowników.

W przypadku Microsoft Office 365 uzyskuje się przestrzeń dyskową w chmurze, do czego służy Microsoft SharePoint. Do wykorzystania uzyskuje się aż 1TB na dane, dodatkowo jest także 50/100 GB na skrzynkę pocztową. Możliwe staje się pracowanie na różnych dokumentach w czasie rzeczywistym, na komputerze, tablecie, smartfonie. Do zalet zalicza się także automatyczne aktualizacje (czyli wzbogacanie pakietu o kolejne funkcje), zabezpieczenia przed atakami ransomware (ochrona infrastruktury IT, danych firmowych).  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *