Menu Zamknij

Zalety organizacji konferencji w starym dworku

Organizujesz konferencję i poszukujesz idealnego miejsca, na jej przeprowadzenie. Dowiadujesz się, że niedaleko jest prześliczny, stary dworek. Dodatkowo w swojej ofercie posiada organizację konferencji. Postanowiłeś tam pojechać i zobaczyć co oferuje. Miejsce przepiękne, spokojne. Jego atmosfera Cię urzekła. Ponadto oferuje wysoki standard. Jednak nadal nie jesteś przekonany czy stary dworek to dobre miejsce na tego typu wydarzenie. Obawiasz się, że uczestnicy konferencji będą zawiedzeni. Nic podobnego! Organizacja konferencji w starym dworku ma dużo zalet. Poniżej przedstawimy wybrane plusy przeprowadzenia tego wydarzenia w takim miejscu.

Zalety dworku

Stare dworki to miejsca klimatyczne. Stare mury, przedmioty, oryginalny wystrój wnętrz zapewne każdemu z uczestników zapadną w pamięć. Ilekroć pomyślą o tym miejscu będą z nim wiązali naszą konferencją.

Najczęściej stare dworki położone są w pobliżu miast, w malowniczej okolicy. To idealne miejsce, gdzie można odpocząć od zgiełku. Panuje tam cisza i spokój. Ponadto są one kameralnymi i prestiżowymi miejscami. Odrestaurowane są na wzór epoki, z której pochodzą. Pozwalają także na poznanie, choć kawałka historii naszego kraju.

Czas wolny

Jeżeli organizujesz kilkudniową konferencję bardzo ważne jest zagospodarowanie czasu wolnego uczestników. Jakie rozrywki może zaproponować? Otóż najczęściej stare dwory zlokalizowane są w dali od zgiełku miasta, ale nie oznacza to, że będzie nudno. Bardzo często obok dworku są duże posiadłości. Są doskonałym miejscem na naukę jazdy konnej. Można także jak stara szlachta „pobawić się” w polowanie. W roli głównej jednak nie będzie dzikiego zwierza tylko kolorowa farba. Oczywiście chodzi o paintball. Wieczory po wystąpieniach można spędzić na integracji przy ognisku. Po prostu pięknie cóż więcej potrzeba. Aktywni mogą pograć w siatkówkę, a może i jakieś pole do gry w golfa się znajdzie.

Stary dworek to idealne miejsce na organizację konferencji. Można go opisać trzema słowami: kameralność, prestiż i spokój.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *