Menu Zamknij

Konferencja w starym dworku czy nowoczesnym hotelu

Organizujesz konferencję… Zastanawiasz się nad idealnym miejscem? Masz do wyboru: stary dworek i nowoczesny hotel. Nie wiesz, co wybrać? Obie propozycje kuszą wyjątkową ofertą. Zastanawiasz się jednak, które miejsce bardziej spodoba się uczestnikom? Chcesz, aby mieli oni miłe wspomnienia, spędzili czas w przyjemnych i komfortowych warunkach oraz zintegrowali się między sobą. Jak znajdziesz chwilę to przeczytaj poniższy artykuł. Być może okaże się pomocą.

Nowoczesny hotel

Nowoczesne hotele najczęściej są zlokalizowane w atrakcyjnych miejscach. Bardzo często znajdują się one w centrach wielkich miast. Z tego względu jednym z plusów jest łatwy dojazd i dogodne połączenie komunikacyjne. Ponadto kojarzone są one z nowoczesnością, atrakcyjnym wystrojem i wysoką jakością obsługi. Takie miejsca dysponują przestronnymi pokojami oraz kącikami zabaw dla dzieci. Dodatkowo posiadają bogatą i zróżnicowaną ofertę gastronomiczną. W dzisiejszych czasach pośpiechu i luksusu wydają się doskonałym miejscem na organizację konferencji.

A może stary dwór

A może zaskoczysz uczestników i postawisz na ciszę i harmonię? Stare dworki to miejsca spokojne, kameralne i klimatyczne. Wokół nich znajduje się mnóstwo zielonych terenów, a także często duże tereny rekreacyjne. Jest to także doskonałe miejsce do poobcowania z naturą i pięknem przyrody.

Niektórzy twierdzą, że takie dworki to przestarzałe miejsca, gdzie można się tylko nudzić. Oczywiście jest to nieprawda. W swojej ofercie mają dodatkowe atrakcje takie jak: paintball, jazdy konne, zimowe kuligi, wieczorne ogniska i wiele innych urozmaiceń. Takie rozrywki są szczególnie istotne w przypadku organizacji konferencji trwających dwa lub więcej dni. Stare dwory, wbrew powszechnej opinii oferują również wysoki standard obsługi.

Wybór miejsca konferencji zależy od preferencji i oczekiwań jej uczestników. Dobrym miejscem na tego typu przedsięwzięcie jest zarówno nowoczesny hotel jak i stary dwór.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *