Menu Zamknij

Idealny wieczór kawalerski dla amatorów strzelania

Przyjęło się, że Panowie podczas swoich wieczorów kawalerskich rzucają się w wir dobrej zabawy w okolicznych klubach czy pubach wypijając przy tym hektolitry alkoholu. Jednak nie wszystkich interesują tego rodzaju rozrywki. Wśród mężczyzn znajdą się zapewne amatorzy bardziej męskich rozrywek. To dla nich organizowane są atrakcje takie, jak wieczór kawalerski na strzelnicy. Trzeba przyznać, że coraz więcej strzelnic rozszerza swoje oferty o organizację wieczorów kawalerskich. Wśród krakowskich strzelnic warto polecić szczególnie Cracow Shooting Academy, która zlokalizowana jest na obrzeżach Krakowa, na Pasterniku. Wieczory kawalerskie organizują tu nie tylko mieszkańcy Krakowa, ale również obcokrajowcy. Stag night krakow pozostaje jedną z ciekawszych opcji spędzenia czasu z najbliższymi kumplami.

Cracow Shooting Academy – dlaczego warto?

Przede wszystkim to idealna propozycja na prawdziwie męski wypad. Zapewnia wysoki poziom adrenaliny i rywalizację, którą mężczyźni tak uwielbiają. Przyszły Pan Młody, jego koledzy i kultowe modele broni… czego chcieć więcej? Takiej zabawie towarzyszą fantastyczne emocje, które udzielają się od razu, gdy tylko weźmiemy broń do ręki. Dla amatorów strzelectwa to nie lada gratka, bo Cracow Shooting Academy oferuje wiele ciekawych pakietów, obejmujących różne rodzaje broni i możliwość oddania określonej liczby strzałów. Pakiet na wieczór kawalerski można bez problemu dostosować do potrzeb uczestników imprezy i dobrać go w zależności od poziomu umiejętności strzeleckich czy chęci postrzelania z określonego modelu broni. W ten sposób każdy uczestnik imprezy będzie usatysfakcjonowany.

Towarzyszyć nam będą doświadczeni instruktorzy, którzy udzielą wszelkich potrzebnych wskazówek dotyczących zasad bezpiecznego strzelania, rozmaitych technik strzelania czy prawidłowej pozycji strzeleckiej. Pracownicy krakowskiej strzelnicy to ludzie, dla których strzelectwo jest prawdziwą pasją. Bardzo często są czynnymi zawodnikami i na co dzień wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności. Dzięki nim zabawa na strzelnicy będzie nie tylko udana, ekscytująca i wciągająca, ale i bezpieczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *