Menu Zamknij

Wymarzony i funkcjonalny komin w Twoim domu

Komin jest jednym z najważniejszych punktów każdego domu. Od szeregu epok, kominek stanowił centralną funkcję w każdym budynku, ponieważ to on pozwalał na ogrzewanie wszystkich pomieszczeń. Warto jednak zwrócić uwagę, że przez szereg lat, konstrukcja kominków uległa diametralnej zmianie. Chodziło bowiem o zapewnienie jak największej wygody potencjalnym użytkownikom kominków. Dzisiejsze produkty, wyróżniają się znaczną funkcjonalnością, nietuzinkowym wyglądem oraz zaawansowanymi zabezpieczeniami. W związku z ostatnim trendem dbałości o środowisko klienci będą także zwracali uwagę na to, czy piece i kominki będą ekonomiczne. Sklep internetowy mateomarket.pl to zespół wykwalifikowanych specjalistów, funkcjonujący od 2010 roku. Przez osiem lat funkcjonowania sklepu, pracownicy zbudowali bogaty asortyment produktów, uporządkowali je w intuicyjne kategorie, a przede wszystkim stworzyli system, dzięki któremu klienci mają możliwość ekspresowej i dokładnej obsługi. W poniższym artykule postaramy się przedstawić kilka propozycji pieców, najlepszych producentów na rynku.

Do grona wyjątkowo przydatnych artykułów kominkowych zalicza się koło dymowe, odpowiedzialne za odpowiednie odprowadzanie spalin oraz dymu z domowej instalacji. Średnica oferowanego kolana wynosi 120 mm, przy kącie nachylenia równym 90 stopni. Kolano dymowe stworzone zostało z najwyższej jakości materiałów, jak stalowa blacha, która została dodatkowo zabezpieczona poprzecznymi zagięciami. Dzięki temu produkt jest solidniejszy i pewniejszy. Z całą pewnością, kolano to nie będzie zbyt miękkie, co pozwoli zachować mu odpowiednią formę, nawet pod wpływem wyższej temperatury. Kolano dymowe dedykowane jest piecom żeliwnym (potocznie nazywanym „kozami”) oraz piecykom szamotowym. Bez koła dymowego, połączonego z innymi piecykowymi akcesoriami, nie byłoby możliwe zadbanie o bezpieczeństwo urządzenia grzewczego.

Z całą pewnością, klienci mogą więc liczyć na fachowe doradztwo i mogą mieć pewność, że znajdą wszystkie produkty, których będą potrzebować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *