Jak dobrać wieszak stojący do przedpokoju?

21 listopada, 2019 (00:01) | Reszta | By: admin

Producenci dzisiejszych wieszaków stojących na ubrania zaskakują nas rozwiązaniami. Ich produkty wyróżniają się niesztampowym wyglądem. Współczesny wieszak, poza funkcją praktycznego mebla, na którym pozostawić można okrycia wierzchnie, torebki, kapelusze i parasolki, spełnia też rolę niebanalnej i oryginalnej dekoracji wnętrz.

Wieszaki wolnostojące znajdziemy w wielu wariantach, które różnią się nie tylko stylistyką, kształtami, kolorami, wielkością, ale również materiałem, z jakiego są wykonane oraz typem zastosowanego rozwiązania. Zależnie od wymienionych parametrów dostępne są konstrukcje mniej lub bardziej funkcjonalne. Na stronie https://otomeble.pl/wieszaki-na-ubrania.html znajdziemy wiele ciekawych rozwiązań.

Charakterystyka wieszaka stojącego do przedpokoju

Oczywiście, z racji swojej objętości, wieszak stojący – w przeciwieństwie do modeli ściennych – wymaga dodatkowego miejsca. Nie jest to jednak element wyposażenia, który zajmie tej przestrzeni wyjątkowo wiele. Wieszaki wolnostojące dostępne są w różnorodnej stylistyce i kolorystyce. Współczesne wzornictwo zachwyca niecodziennymi, ekstrawaganckimi wzorami, jednak w ofercie producentów znajdziemy również proste i tradycyjne formy, które świetnie sprawdzą się w klasycznych wnętrzach.

Wieszak stojący a materiał wykonania

Wieszak metalowy wykonany jest najczęściej ze stali nierdzewnej, chromowanej, polerowanej lub malowanej proszkowo. Modele te odporne są na uszkodzenia mechaniczne, elegancko się prezentują i cechują się długą żywotnością. Wieszaki takie są stabilne i nawet nierównomierne rozłożenie ciężaru zawieszonych kurtek nie przewróci ich. Wieszak drewniany również należy do solidnych i wytrzymałych rozwiązań. Modele te produkowane są głównie z odpornego na uszkodzenia drewna dębowego, a także mniej wytrzymałego, ale cechującego się elektrostatycznością drewna bukowego i sosnowego. Z kolei wieszak z płyty meblowej różni się wyglądem od wcześniej opisanych rozwiązań, ponieważ posiada kształt wysokiej szafki.

Write a comment

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.