Menu Zamknij

Krakowski klub rzucania siekierami – pomysł na czas w gronie przyjaciół

Axe throwing club w Krakowie to wyjątkowe miejsce, które na rozrywkowej mapie Małopolski pojawiło się stosunkowo niedawno, ale już zdążyło zyskać dużą popularność i stałych bywalców. Rzucanie siekierami to nowa moda, która rozwinęła się w formie zabawy w Ameryce Północnej i przywędrowała za sprawą firmy Bad Axe aż w okolice krakowskiego Rynku. To świetna zabawa, ale jednocześnie nowoczesny sposób na trening mięśni, kondycji i koordynacji. W klubie rzucania siekierami spędzimy miło czas ze znajomymi.

Axe thowing club

Klub znajduje się bardzo blisko Rynku Głównego, ponieważ przy Basztowej 10. Jest to niewielki lokal, ale odpowiednio wyposażony. Co przemawia za klubem? Po pierwsze, dogodna lokalizacja, ponieważ łatwo do niego trafić zarówno pieszo jak i komunikacją miejską. Zagraniczni turyści także nie będą mieli problemów z odnalezieniem przybytku. Po drugie, wnętrze jest minimalistyczne, ale jednocześnie bardzo klimatyczne i przytulne. W środku znajduje się pięć torów do gry, a każdy z nich może zmieścić do pięciu osób jednocześnie. Dzięki temu, mamy możliwość gry zespołowej oraz konkurowania ze sobą. Tory ustawione są równolegle względem siebie. Na jednej sali można ćwiczyć w pojedynkę, gdyż kompleks posiada wydzielony pojedynczy tor. Dwie pozostałe sale wyposażono w podwójny tor treningowy.

Gry i zabawy

W klubie istnieje kilka możliwość rozrywki. Można bawić się samemu lub ćwiczyć solo, ale można także grać na torach zespołowych z przyjaciółmi. Można pobawić się w zdrową rywalizację w gronie znajomych lub kolegów z pracy. Szczególnie przypadnie to do gustu panom. Do wyboru jest łącznie pięć różnych typów gier zespołowych, z których zasadami zapoznaje nas obsługa. W tym jedna z gier jest jednocześnie nauką pod profesjonalne zawody prowadzone przez klub, zgodne z zasadami ligi NAFT. Szczegółowe informacje na temat cennika i atrakcji można znaleźć na stronie https://www.madaxe.pl/polish.html.

Dlaczego warto?

Powodów jest kilka. Pierwszy — to dobra zabawa, zarówno na szybki wypad, jak i zaplanowaną imprezę firmową czy ze znajomymi. Nadawać się będzie także na wieczór kawalerski, ponieważ panowie lubią rywalizację i sport. Po drugie, to świetny sposób na trening w ramach rozrywki. Po trzecie, to coś zupełnie nowego i ciekawego. Na koniec, to cała masa śmiechu i adrenaliny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *